Posted on

14. Wielka Gala Ślubna w Szczecinie. Krótka relacja

targi ślubne expose fascynatory fryzury

Ozdoby ślubne to nasza specjalność! Rozpieszczamy nie tylko panny młode, ale także ich mamy, świadkowe oraz wszystkie inne kobiety uczestniczące w tym ważnym wydarzeniu. Nic więc dziwnego, że i nasze stoisko znalazło się na hali MTS, gdzie w minioną niedzielę trwała 14. Wielka Gala Ślubna. Zabrałyśmy ze sobą naszą kolekcję, przygotowaną z myślą o nadchodzącym sezonie. Możliwości naszych ozdób pokazałyśmy podczas pokazu upięć.

Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Katalogi ślubne zniknęły nam w mgnieniu oka, a do pracowni wróciłyśmy prawie bez wizytówek i ulotek. Nie musimy mówić, że niezmiernie się z tego cieszymy! Wszystkim, którzy nas odwiedzili, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do naszej pracowni na ul. Chopina 22 (1. piętro) w Szczecinie. Przypominamy, że na ulotkach znajduje się cenny rabat – zapłacicie 20% mniej tylko dlatego, że będziecie mieć przy sobie naszą ulotkę z targów. Warto więc ją ze sobą do nas zabrać!

 

Wśród wystawców znalazły się m.in. pracownie sukien ślubnych. Gorąco polecamy Fanfaronadę (ul. Słowackiego 9/1) i salon Freya (ul. Piastów 76/2). Piękne suknie, według nas najpiękniejsze w Szczecinie. Stąd tak chętnie współpracujemy z tymi salonami. Podczas gali Freya miała swój pokaz – do sukienek marki Papilio dobrane zostały nasze ozdoby (kilka zdjęć poniżej). Serdecznie dziękujemy naszym sąsiadom m.in. fotografce Magdalenie Wyder i pracowni florystycznej Floral Emiotions, za miłe towarzystwo podczas targów i branżowe wsparcie!